Stażysta Plus

STAŻ W ADMINISTRACJI RZĄDOWEJ I SAMORZĄDOWEJ

PROSTĄ DROGĄ DO ZATRUDNIENIA NA OTWARTYM RYNKU PRACY – SKORZYSTAJ JUŻ DZIŚ
ZAPRASZAMY!

Fundacja Onkologiczna Rakiety w grudniu 2019 r. rozpoczęła rekrutację do projektu „Stażysta Plus w administracji publicznej (pakiet 1)” w ramach programu STABILNE ZATRUDNIENIE – osoby niepełnosprawne w administracji i służbie publicznej, współfinansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych (PFRON). Projekt realizowany do 30.10.2021

Zapraszamy do uczestnictwa osoby:

• Z orzeczoną niepełnosprawnością;
  • Zamieszkałe na terenie woj. mazowieckiego, pomorskiego, warmińsko – mazurskiego, wielkopolskiego oraz kujawsko – pomorskiego;
  • W wieku 18-64 lata;
  • Nieaktywne zawodowo;
  • Niepobierające świadczeń emerytalnych.

W ramach projektu oferujemy wszystkim uczestnikom:

• Wsparcie Trenera Pracy;
  • Wsparcie psychologa i doradcy zawodowego w zakresie aktywizacji zawodowej;
  • Trzymiesięczne staże zawodowe wraz ze stypendium stażowym,
  • Refundację kosztów dojazdów do/z miejsc realizacji staży,
  • Badania lekarskie, szkolenie BHP.

Potencjalni Uczestnicy Projektu zobowiązani są do przedstawienia następujących dokumentów:

• Formularz rekrutacyjny, deklaracja uczestnictwa w projekcje oraz klauzulę RODO.
  • CV z informacją o posiadanych kwalifikacjach i/lub doświadczeniu,
  • Orzeczenie o niepełnosprawności,
  • Oświadczenie, iż Uczestnik Projektu nie bierze udziału w innych projektach finansowanych ze środków PFRON mających na celu aktywizację zawodową osób
    z niepełnosprawnością,
  • Jeśli wymaga tego stanowisko również dyplom ukończenia studiów wyższych,

Więcej informacji odnośnie konkretnych stanowisk stażowych z uwzględnieniem wymagań postawionych przez organy administracji publicznej można uzyskać bezpośrednio w Fundacji:

al. Rzeczypospolitej 2/U-2, 02-972 Warszawa, Polska
e- mail: [email protected]
tel: 577 648 000 lub 22 299 29 28

Wartość projektu finansowana ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych: 2 935 844,80 zł.

Staże zawodowe realizowane będą głównie na terenie Warszawy, Gdańska, Olsztyna, Poznania, Bydgoszczy, Elbląga, Torunia oraz we Włocławku.

Udział w projekcie „Stażysta Plus” pozwoli Ci na podniesienie Twoich kompetencji, pomoże Ci w zdobyciu nowego zawodu i ułatwi znalezienie pracy.

Liczba miejsc jest ograniczona – zadzwoń do nas już dziś!

UWAGA! Do 15 czerwca 2021 trwa rekrutacja na staże do Kancelarii Premiera Rady Ministrów oraz Ministerstwa Finansów. Szczegóły w pliku poniżej.

DOKUMENTY DO POBRANIA

REKRUTACJA SPECJALISTÓW DO PROJEKTU

ZAKOŃCZONE POSTĘPOWANIA

W wyniku prowadzonego postępowania 30.03.2020 roku wyłoniono wykonawców, tj.: Mariusz Woźniak, Anna Kamińska, Rafał Piłka, Joanna Jankowska i Piotr Geise.

W wyniku prowadzonego postępowania 03.04.2020 roku wyłoniono wykonawców, tj.: Agata Dobuszyńska, Beata Urbańska i Paulina Mól-Urbankiewicz.

W wyniku prowadzonego postępowania 07.04.2020 roku wyłoniono wykonawców, tj.: Beata Urbańska, Agnieszka Kiełbas i Agata Winiarz.

W wyniku prowadzonego postępowania 10.05.2020 roku wyłoniono wykonawców, tj.: Wojciech Szewczyk, Anna Maszkowska, Kamila Ring, Monika Domańska, Marta Kviatkovska, Eliza Sławek, Maja Matysiak, Mirosława Sochacka, Judyta Zeszczuk, Marcin Grossmann, Michał Karpeza, Aleksandra Chmielewska i Barbara Chmielewska.

W wyniku prowadzonego postępowania 10.06.2020 roku wyłoniono wykonawców, tj.: Magdalena Apiecionek, Bartosz Nogala, Grzegorz Czarnecki, Katarzyna Rżany, Kamila Marcinkowska, Julia Krużyńska, Katarzyna Komers-Kortas, Anna Zajączkowska, Dorota Półchłopek, Agata Ukleja, Natalia Kryle, Katarzyna Walczak, Berenika Medyńska, Magdalena Adach, Bartosz Józefowicz, Paulina Dąbrowska, Karolina Makowiecka i Katarzyna Ida Ostrowska.

W wyniku prowadzonego postępowania 22.06.2020 roku wyłoniono wykonawcę, tj. Hanna Danielska.

W wyniku prowadzonego postępowania 26.06.2020 roku wyłoniono wykonawców, tj.: Katarzyna Rżany, Monika Zmitrowicz i Katarzyna Pyrzanowska.

W wyniku prowadzonego postępowania 10.07.2020 roku wyłoniono wykonawców, tj. Anna Kajak.

W wyniku prowadzonego postępowania 04.08.2020 roku wyłoniono wykonawców, tj.: Ireneusz Renda i Karolina Oleksa.

W wyniku prowadzonego postępowania 05.02.2021 roku wyłoniono wykonawców, tj.: Olga Baszewska, Grzegorz Czarnecki i Katarzyna Robaczewska.

W wyniku prowadzonego postępowania w dniu 30.03.2021 roku wyłoniono wykonawców do Warszawy: Paczuska Aleksandra, Lenartowicz Kamil, Skierczyńska Sylwia i Dębińska Magdalena

Więcej ofert pracy dla osób z niepełnosprawnością można znaleźć na Jooble: