Jesteś po operacji i chciał(a)byś się dowiedzieć, jak odpowiednio pielęgnować ranę, żeby dobrze się zagoiła? A może opiekujesz się osobą chorą i chciał(a)byś uzyskać wskazówki w zakresie profilaktyki odleżyn?

Skontaktuj się bezpośrednio z naszą specjalistką!
667-046-888

Anna Marzec

Pielęgniarka z 15-letnim doświadczeniem. Ukończony Licencjat Pielęgniarstwa na Akademii Pomorskiej w Słupsku. Obecnie dalsze kształcenie na kierunku Psychologii Klinicznej w Wyższej Szkole Kształcenia Zawodowego we Wrocławiu.
10-letnie doświadczenie na Oddziałach Szpitalnych w Anglii, 5-letnie doświadczenie na Oddziale Intensywnego Nadzoru Kardiologicznego, Oddziale Neurologicznym i Udarowym w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Słupsku. Obecnie Pielęgniarka w Opiece Długoterminowej oraz w Środowisku Wychowania i Nauczania.

Obszary pomocy

• Jak pielęgnować ranę pooperacyjną: jakich środków używać, a czego nie robić;
  • Pomoc przedlekarska;
  • Edukacja w zakresie profilaktyki chorób oraz higieny psychicznej.