Drodzy Koledzy i Koleżanki „po fachu”,

Startujemy z darmową akcją profilaktyczną dla wszystkich pracowników i wolontariuszy sektora pozarządowego. Jako Fundacja na co dzień zmagamy się z podobnymi problemami co i Wy: wspólnymi siłami każdego dnia próbujemy sprawić, aby innym żyło się lepiej, zapominając bardzo często o nas samych i naszym zdrowiu. Dlatego teraz nasi specjaliści chcą zrobić też coś dla Was, całkowicie bezpłatnie.

Przyjedziemy do Waszego biura lub wskazanego przez Was miejsca i nauczymy Was, jak poprawnie wykonać samobadanie piersi i jąder, używając do tego nowoczesnych modeli ze zmianami nowotworowymi. Jeśli nie możecie zaprosić nas do siebie możemy przeprowadzić dla Was webinar, podczas którego przekażemy Wam praktyczną wiedzę z zakresu profilaktyki onkologicznej, a dodatkowo, w ramach uzupełnienia informacji przekażemy do Waszej dyspozycji również kalendarze badań profilaktycznych z podziałem na wiek oraz udostępnimy Wam nasze autorskie filmy instruktażowe z samobadania.

Nie straszymy – z uśmiechem na ustach staramy się oswajać lęk, który często towarzyszy tej tematyce. Pokażmy, że sektor pozarządowy potrafi dbać o siebie nawzajem, pokażmy, że możemy czerpać od siebie inspiracje i wiedzę! Razem naprawdę możemy więcej! 🚀

Czekamy na Wasze zaproszenia.

Zapraszamy do kontaktu!

Brygida Spišjak
📞 576 524 444
📧 [email protected]

Weronika Błaszczyk-Pyć
📞 881 396 864
📧 [email protected]