Przekaż 1% podatku

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1% podatku

1% podatku to szansa dla naszych Podopiecznych na zebranie środków na leczenie onkologiczne.

Podobnie jak w przypadku darowizn, 100% środków zebranych na konkretnych Podopiecznych zostanie wydane na koszty związane z terapią.

Podatek przekazany na naszą Fundację bez wskazania celu szczegółowego pozwoli nam się rozwijać i wdrażać nowe działania i formy wsparcia!

Aby przekazać 1% na Fundację Onkologiczną Rakiety:

1. Skorzystaj z bezpłatnego i bezpiecznego programu E-pity (możesz wpisać imię i nazwisko wybranego Podopiecznego jako cel szczegółowy).
  2. Wypełnij swój formularz rozliczeniowy ręcznie wpisując nasz KRS 0000414091 i wybrany cel szczegółowy (bądź pozostaw to pole puste, wspierając działania statutowe naszej Fundacji).
  3. Sprawdź swoje rozliczenie na podatki.gov.pl i wpisz nasz KRS oraz ewentualny cel szczegółowy.

Uwaga! Pamiętaj, że rozliczając się ryczałtem, również możesz przekazać 1% podatku dla OPP!

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

E-mail: m.kopera@fundacjarakiety.pl

dakpost.jpg