Przewlekła choroba nowotworowa ma wpływ na wiele obszarów życia, jednym z nich jest aktywność seksualna. Jeśli chcesz porozmawiać o zmianach, jakie tu zachodzą i zadbać o satysfakcję z życia seksualnego, skorzystaj z konsultacji z seksuologiem.

Aby umówić się na konsultację seksuologiczną skontaktuj się z nami!

Aleksandra Cabała: 733245555 [email protected]

Konsultacje dla pacjentów onkologicznych i ich bliskich (partnerów/partnerek) są bezpłatne.  ❤

• Odbywają się stacjonarnie w miejscu pracy naszego specjalisty (Katowice lub Pszczyna) lub telefonicznie/online (WideoPortal ZnanyLekarz lub Skype)

NASZ SPECJALISTA

Dariusz Pysz-Waberski

Przyjmuje zarówno osoby dorosłe, jak i dzieci oraz młodzież. Prowadzę kompleksową diagnostykę seksuologiczną oraz terapię problemów seksualnych. Zajmuję się również leczeniem zaburzeń osobowości i innych dysfunkcji oraz zaburzeń psychicznych w podejściu psychoterapii psychodynamicznej. Współpracuję z lekarzami urologami, psychiatrami, onkologami, endokrynologami i ginekologami.

Poza pracą kliniczną i sądową prowadzę praktykę naukowo-dydaktyczną będąc pracownikiem trzech Uczelni Wyższych. Tematyka prowadzonych badań naukowych dotyczy w dużej mierze wpływu chorób nowotworowych na życie seksualne pacjentów.

Leczę pod stałą opieką (superwizją) seksuologiczną i psychoanalityczną u superwizora Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego, będącego lekarzem psychiatrą, seksuologiem, psychoanalitykiem i prezesem Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Szczerze wierzę w sukcesy i cuda. Kocham to, co robię i nie lubię nazywać tego pracą. Służę pomocą. W pełni oddaje się pacjentom. Moim walorem jest szeroki uśmiech i życzliwe zainteresowanie.

Napiszcie do nas!