Jesteś osobą chorą onkologicznie? Twój bliski choruje, a Ty czujesz, że nie możesz sobie z tym poradzić? Czy wiesz, że odpowiednia dieta nie tylko wspiera organizm w walce z chorobą, ale również wspiera odporność psychiczną i działa leczniczo na wiele schorzeń? Nie zwlekaj i zadbaj o swoje zdrowie i samopoczucie.

Aby umówić się na konsultację dietetyczną skontaktuj się z nami!

Aleksandra Cabała: [email protected] 733245555

Konsultacje dla pacjentów onkologicznych i ich bliskich są bezpłatne ❤

  • konsultacja trwa ok 45 min, odbywa się na zoomie, ewentualnie możliwy jest również kontakt telefoniczny
  • przed konsultacją warto przygotować ostatnie/aktualne wyniki badań krwi

NASZ SPECJALISTA

Emilia Kałędkiewicz

Doktor nauk o zdrowiu Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Dietetyk kliniczny z wieloletnim doświadczeniem w pracy z pacjentami onkologicznymi. Jest członkinią Polskiego Stowarzyszenia Dietetyki oraz Polskiej Unii Onkologii. Autorka wieloletnich badań dotyczących wpływu sposobu żywienia na powstawanie i rozwój nowotworów piersi u kobiet w ramach współpracy z Warszawskim Uniwersytetem Medycznym.  

Autorka wielu artykułów naukowych ukazujących się w wielu polskich i międzynarodowych wydawnictwach medycznych, a doświadczenie w tym zakresie obejmuje zarówno kooperacje z Polską Agencją Prasową, Narodowym Instytutem Zdrowia Publicznego, Szkołą Biznesu Politechniki Warszawskiej, Akademią Psychologii i Przywództwa, radiową Czwórką jak i z wydawcami takich pozycji jak Onkologia w Praktyce Klinicznej, Postępy Fitoterapii, Forum Medycyny Rodzinnej, Poradnik Pacjenta Onkologicznego.
Napiszcie do nas!