Proces zdrowienia w ujęciu holistycznym obejmuje szeroki zakres działań i aspektów, które wspierają osiągnięcie równowagi w całym organizmie, obejmując ciało, umysł i duszę. Wspólnie przyglądamy się wszystkim obszarom życia i szukamy możliwości poprawy jego jakości czy zmian, które mogą przełożyć się szybszy powrót do zdrowia. Pracujemy także nad wyrobieniem nawyków wspierających jego utrzymanie.

Aby umówić się na konsultację ze specjalistą skontaktuj się z nami!

Aleksandra Cabała: [email protected] 733245555

Konsultacje dla pacjentów onkologicznych i ich bliskich są bezpłatne ❤

  • Pierwsza konsultacja trwa ok. 90 min, kolejne ok. 60 min i odbywają się na zoomie, ewentualnie możliwy jest również kontakt telefoniczny.
  • Przed konsultacją prosimy o wypełnienie kwestionariusza, który zostanie podesłany po umówieniu terminu konsultacji.

NASZ SPECJALISTA

Joanna Niewolik

Holistic wellness coach i trener metody EFT, z zamiłowania pasjonatka zdrowego i zrównoważonego trybu życia oraz naturoterapii. Wspiera innych w poszukiwaniu drogi do pełnego zdrowia. Ma głębokie przekonanie, że harmonia pomiędzy ciałem, umysłem i emocjami jest kluczem do osiągnięcia najlepszych rezultatów. Dlatego ważne jest zaopiekowanie się każdym z tych obszarów. Interesuje się metodami pracy z emocjami oraz różnorodnymi technikami samorozwoju, które pozwalają odkryć nasz pełny potencjał i osiągnąć równowagę w życiu.

Prywatnie żona, mama dwóch inspirujących młodych dziewcząt, zaprzyjaźniona z czekoladowym labradorem. Uwielbia odkrywać nowe miejsca, nowe smaki, nowe możliwości, bo życie to fascynująca podróż pełna nieznanych zakątków i różnorodnych doświadczeń.