Jesteś osobą po przejściu choroby onkologicznej? Niezależnie od tego jakiego rodzaju wsparcia potrzebujesz – również możesz zostać naszym Podopiecznym.
Do każdej osoby podchodzimy indywidualnie, w sposób holistyczny i kompleksowy.

Naszym Podopiecznym po chorobie oferujemy bezpłatnie

• udostępnienie subkonta (bez żadnej prowizji) i wsparcie w pozyskiwaniu funduszy na rehabilitację,
    wspieranie organizmu po chorobie, leki przeciwbólowe, etc.
  • pomoc w dostępie do dodatkowych konsultacji odnośnie rehabilitacji
  • kontakt ze specjalistami: psychoonkologiem, psychiatrą, onkodietetykiem, seksuologiem
  • informacje o możliwościach aktywizacji zawodowej
  • wsparcie w postaci darów rzeczowych w ramach akcji cyklicznych

Organizujemy również regularne wydarzenia dla naszych Podopiecznych:

• w marcu Pięknem w Raka z okazji Dnia Kobiet – warsztaty, prelekcje i upominki
  • w czerwcu Dzień Dziecka – paczki z upominkami
  • we wrześniu Pierwszy Dzwonek – zbiórka upominków i artykułów papierniczych dla placówek onkologicznych
    oraz naszych młodych Podopiecznych w wieku szkolnym
  • w grudniu Listy do Świętego Mikołaja – organizujemy prezenty dla najmłodszych Podopiecznych pod Choinkę

Dzięki współpracy z firmą Navera i portalem SilaRoslin.pl nasi Podopieczni
mają możliwość otrzymywania regularnie bezpłatnego białka roślinnego.

Jeśli jesteś osobą bliską choregozajrzyj TU

Jeśli jesteś w trakcie choroby onkologicznejzajrzyj TU (link do Jestem w trakcie choroby onkologicznej)

Jak zostać Podopiecznym Fundacji?

1. Wypełnij formularz zgłoszeniowy poniżej.
  2. W ciągu 24h (w weekendy 72h) skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić Twoje potrzeby.
  3. Poprosimy Cię o dosłanie dokumentów medycznych potwierdzających diagnozę onkologiczną. Po ich zweryfikowaniu zapiszemy Cię do bazy naszych Podopiecznych.
  4. W razie potrzeby udostępnienia subkonta poprosimy Cię o podpisanie Porozumienia z Fundacją (osobiście lub listownie).

To wszystko, do usłyszenia!

Przydatne dokumenty