We współpracy z Fundacją PFR oraz partnerem technologicznym Virtual Dream Foundation w styczniu 2020 rusza projekt „Technologią w Raka – VR w Instytucie Matki i Dziecka oraz w Centralnym Domu Technologii”.

Projekt zakłada wykorzystanie najnowszej technologii, jaką jest VR (Virtual Reality) w terapii małych i dużych pacjentów onkologicznych w Instytucie Matki i Dziecka oraz podczas spotkań z seniorami w Centralnym Domu Technologii.

Celem terapii jest relaksacja, zwiększenie motywacji do dalszego leczenia jak również rekreacja, czyli ogólna poprawa samopoczucia, która jest ważnym czynnikiem wspierającym leczenie osób przewlekle chorych.

Wszystkich chętnych seniorów 60+ serdecznie zapraszamy do bezpłatnego udziału w projekcie w Warszawie.

Terminy spotkań:

? 30 stycznia

? 13 lutego

? 27 lutego

? 12 marca

? 26 marca

w godz. 15:00-17:00.

Warunkiem udziału jest ZAPIS pod numerem 720 876 000, lub mailowo: [email protected]

Serdecznie zapraszamy!