Mój asystent osobisty 2 (tytuł roboczy Asystentura)

Fundacja Onkologiczna Rakiety  realizuje zadanie publiczne dofinansowane ze środków budżetu Województwa Mazowieckiego pn. Działalność na rzecz osób niepełnosprawnych

pod tytułem  „Mój asystent osobisty 2” (tytuł roboczy Asystentura).

Cel zadania

Celem projektu jest wprowadzenie usługi asystenta jako formy ogólnodostępnego wsparcia dla osób z niepełnosprawnościami posiadających orzeczenie o znacznym lub umiarkowanym stopniu niepełnosprawności.

Kiedy?
 01.08.2024 r. – 15.12.2024 r.

Gdzie?
Projekt realizowany na terenie m.st. Warszawy, powiatu otwockiego, garwolińskiego i szydłowieckiego i skierowany do mieszkańców z tego obszaru.

Dla kogo?
Projekt skierowany do osób z różnymi rodzajami niepełnosprawności. Wsparcie skierowane do 15 osób dorosłych posiadających orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

UDZIAŁ W PROJEKCIE JEST BEZPŁATNY. REKRUTACJA PROWADZONA JEST DO WYCZERPANIA MIEJSC.

Więcej informacji odnośnie projektu możesz uzyskać, kontaktując się z naszym biurem.
al. Rzeczypospolitej 2/U-2, 02-972 Warszawa

Całkowita wartość zadania: 133 750 zł
Dofinansowanie: 133 750 zł

„Zadanie publiczne pn. „Mój asystent osobisty 2” (tytuł roboczy Asystentura), dofinansowane ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego”