Rodziną w Raka

Chcecie spędzić razem czas, umocnić relacje i zrobić coś dobrego? Dobrze trafiliście!

Możecie razem przygotować zbiórkę darów dla chorych, wziąć pod opiekę jednego z naszych Podopiecznych lub jego rodzinę:
– Przygotujcie razem zbiórkę darów rzeczowych dla chorych. Ładnie spakujcie i przekażcie do ośrodka onkologicznego!
– Weźcie pod opiekę wybranego chorego i/lub jego rodzinę. Zaskoczcie dobrym słowem, miłym prezentem, pomóżcie w transporcie do szpitala czy zakupie leków.
– Zbierajcie pieniądze na pokonanie raka! Wybierzcie rowery zamiast samochodu lub autobusu, przygotujcie domowe lody zamiast wizyty w lodziarni, zorganizujcie wieczór filmowy w domu zamiast wyjścia do kina. Zaoszczędzone pieniądze wspólnie przekażcie naszej Fundacji! Napiszcie do nas!