Jesteś osobą w trakcie choroby onkologicznej? Niezależnie od tego jakiego rodzaju wsparcia potrzebujesz – jesteśmy tu dla Ciebie.
Do każdej osoby podchodzimy indywidualnie, w sposób holistyczny i kompleksowy.

Naszym Podopiecznym oferujemy bezpłatnie:

🞷 Konsultacje ze specjalistami są bezpłatne dla osób z uruchomionymi zbiórkami.

Organizujemy również regularne wydarzenia dla naszych Podopiecznych, m.in.:

• w marcu Pięknem w Raka z okazji Dnia Kobiet – warsztaty, prelekcje i upominki
  • w czerwcu Dzień Dziecka – paczki z upominkami
  • we wrześniu Pierwszy Dzwonek – zbiórka upominków i artykułów papierniczych dla placówek onkologicznych oraz naszych młodych Podopiecznych w wieku szkolnym
  • w grudniu Listy do Świętego Mikołaja – organizujemy prezenty dla najmłodszych Podopiecznych pod Choinkę

Dzięki współpracy z firmą Navera i portalem SilaRoslin.pl nasi Podopieczni
mają możliwość otrzymywania regularnie bezpłatnego białka roślinnego.

Jeśli jesteś osobą bliską choregozajrzyj TU

Jeśli jesteś po chorobie onkologicznejzajrzyj TU

Jak zostać Podopiecznym Fundacji?

1. Wypełnij formularz zgłoszeniowy poniżej.
  2. W ciągu 24h (w weekendy 72h) skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić Twoje potrzeby.
  3. Poprosimy Cię o dosłanie dokumentów medycznych potwierdzających diagnozę onkologiczną. Po ich zweryfikowaniu poprosimy Cię o podpisanie „Porozumienia o udostępnieniu subkonta” z Fundacją (osobiście lub listownie) i zapiszemy Ciebie do bazy naszych Podopiecznych.

To wszystko, do usłyszenia!

Przydatne dokumenty