Małgorzata Buczma-Piaseczna

Zmagam się z glejakiem IV stopnia i potrzebuję Waszego wsparcia! Rodzina i przyjaciele dodają mi sił, ale koszty leczenia przerastają nasze możliwości. Każda wpłata przybliża mnie do powrotu do zdrowia i kontynuacji mojego powołania, którym jest pomoc innym.

40 583,42 zł z 700 000,00 zł

Data publikacji zbiórki

12-06-2024

Pozostało na subkoncie

Zrefundowane wydatki

Wpłać

Moja historia

Zbiórka na:

leczenie nierefundowane

Marzenie:

Jestem na początku trudnej drogi leczenia. 31 maja 2024 r. usłyszałam szokującą wiadomość, która wywróciła moje życie do góry nogami. Zdiagnozowano u mnie glejaka IV stopnia. Moja rodzina – mąż, syn, mama, siostra i szwagier – oraz współpracownicy okazali mi niesamowite wsparcie, pełne empatii i chęci pomocy. Dzięki nim staram się zachować spokój, optymizm i zdrowy rozsądek, wierząc, że psychiczne nastawienie to więcej niż połowa sukcesu.

Z powodu choroby niestety byłam zmuszona przerwać pracę z nastolatkami w zakresie wsparcia psychologicznego oraz z grupą teatralną osób z niepełnosprawnościami intelektualnymi. Wierzę, że wrócę do tej działalności i nadal będę pomagać.

Aktualnie jestem po operacji i usunięciu guza. Teraz cała energia skierowana jest na leczenie, czekam na wytyczne onkologa. Niestety, większość nowoczesnych metod leczenia, takich jak immunoterapia, ewentualna operacja po wznowie – NanoTherm czy OPTUNE, nie jest refundowana, a koszty są ogromne. Pragnę próbować wszystkiego. Tak jak powiedziała pielęgniarka w szpitalu: Walcz!! I tak zrobię.

Nastąpił w życiu moment, w którym muszę prosić innych o pomoc finansową w leczeniu. Dlatego zwracam się do Was z prośbą o wsparcie finansowe. Wasza pomoc umożliwi mi dostęp do najnowocześniejszych metod leczenia i da szansę na powrót do zdrowia oraz do mojej pracy, która jest moją pasją. Każda wpłata przybliża mnie do tego celu. Dziękuję z całego serca za każdą pomoc.

„Prosząc o pomoc, wcale się nie poddajesz – powiedział koń – Przeciwnie, pokazujesz, że nie chcesz się poddać”

Charlie Mackesy

Fundraiser Goal:

non-refundable life-saving oncological treatment

I am suffering from stage IV Glioblastoma and I need your support! My family and friends give me strength, but the treatment costs are beyond us. Each donation is one step closer to my recovery so that I can keep doing what I love, which is helping others.

I am at the beginning of a long treatment. On May 31st 2024 I received shocking news which turned my entire life upside down – I was diagnosed with stage IV glioblastoma. My family – husband, son, mom, sister and brother-in-law – and coworkers showed me overwhelming support, full of empathy and will to help. Thanks to them I try to stay calm, positive and preserve my common sense, hoping that being mentally prepared is already more than half the fight.

Because of my condition I was sadly forced to stop working with teenagers in the field of psychological support and with a theatrical group of mentally challenged people. I hope that I will return to such activities and will still be able to help.

Currently I am after an operation and tumour removal. Now all my energy is spent on my treatment, and I am waiting for my oncologist’s guidelines. Sadly most of the newer treatment methods, like immunotherapy, eventually surgery after resumption – NanoTherm or OPTUNE, is not reimbursed, and the costs are great. I wish to try everything I can. Just like a hospital nurse told me: “Fight!” and that is what I intend to do.

Dane do przelewu:

Małgorzata można też wesprzeć przelewem na konto:

Numer konta Fundacji:

Wpłaty w obcych walutach