Stałe wsparcie

Stale wspieraj nasze Działania!Leczenie onkologiczne zwykle trwa długo, dlatego zachęcamy Cię do regularnego wspierania naszej Fundacji. Nawet niewielka, ale stała pomoc pozwoli nam lepiej planować i realizować wsparcie dla chorych onkologicznie.


Możesz to zrobić na 3 sposoby: Polecenie zapłaty to bardzo prosta i bezpieczna forma przekazywania regularnych darowizn. Od momentu jej aktywowania, Twoja darowizna jest automatycznie przekazywana dla Fundacji – nie musisz się o to martwić! Wystarczy, że prześlesz nam pocztą na adres Fundacji wypełnione Twoimi danymi polecenie zapłaty, a my zajmiemy się resztą! Po weryfikacji prześlemy je do banku, który uruchomi przelew cykliczny z Twojego konta. Wszystkie transakcje będą odnotowane na Twoim wyciągu bankowym. W każdej chwili możesz zmienić kwotę lub całkowicie zrezygnować z darowizny.

Pobierz formularz dla Banku
Pobierz formularz dla Fundacji

Płatność cykliczna kartą – dzięki bezpiecznym płatnościom PayU możesz ustawić cykliczne zlecenie w kilka sekund! Wystarczy podać dane karty oraz wskazać kwotę, którą chcesz przekazywać, a będzie automatycznie ściągana z Twojej karty przez rok (lub do końca ważności karty, jeśli przypada wcześniej)! Oczywiście w dowolnej chwili możesz ją anulować lub zmienić.

Dokonaj płatności kartą

Stałe zlecenie – możesz także ustawić comiesięczny przelew z poziomu swojej bankowości (internetowej i tradycyjnej). Samodzielnie wprowadzisz nasze dane, wybierzesz kwotę, termin i częstotliwość przelewu. Będzie on aktywny, dopóki go nie anulujesz w swoim banku bądź nie zmienisz numeru konta.

Dane do przelewu:
FUNDACJA ONKOLOGICZNA RAKIETY, Bank ING: 52 1050 1025 1000 0090 3010 4252,
SWIFT: INGBPLPW, IBAN: PL52105010251000009030104252
tytuł przelewu: stałe zlecenie

Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nami mailowo: m.kopera@fundacjarakiety.pl lub telefonicznie: 22 299 29 28.

Fundacja Onkologiczna Rakiety © 2010-21